produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu), Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)
, paracetamol
, Fenylefryna (phenylephrine)
, GlaxoSmithKline
Opakowanie:
(3,40 zł / szt.)
Substancje czynne: 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum), 70 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) i 10 mg chlorowodorku fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum) w 1 saszetce.
Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas winowy, sodu cytrynian, aspartam (E 951), aromat mentolu i owoców leśnych Berry Fruits Flavorburst (4-(parahydroksyfenyl)-2-butanon, kwas octowy, wanilina, kwas propionowy, 1-mentol, d-limonen, menton, 4-karwomentol, olejek eteryczny anyżu gwiaździstego, aromat kwiatu bzu czarnego, olejek eteryczny bukko, olejek Cognac white, sacharoza, maltodekstryna, skrobia modyfikowana E1450, olej słonecznikowy), barwnik Euroblend Blackcurrant (karmoizyna E122, zieleń S E142, żółcień pomarańczowa E110, chlorek sodu, siarczan sodu, substancje lotne).
Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej, ale nie wrzącej wody. Wypić po wystygnięciu do odpowiedniej temperatury.
Należy stosować 1 saszetkę leku co 4-6 godzin w razie potrzeby, nie więcej niż 4 saszetki na dobę.
Nie należy przyjmować więcej niż 4 saszetki w ciągu 24 godzin i stosować dłużej niż 3 dni.
Należy poinformować lekarza, jeśli objawy utrzymują się po upływie 3 dni lub towarzyszą im wysoka gorączka, wysypka lub uporczywy ból głowy.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
syrop, 120 mililitrów
31,89 zł
płyn, 20 ampułek
48,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek
40,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki blistry
syrop, 128 gramów
43,99 zł
Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok
proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml
syrop, 128 gramów
43,99 zł
Nebu-Dose Hialuronic sól fizjologiczna z kwasem hialuronowym
płyn, 30 ampułek
37,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
Apteka internetowa poznan.centrumlekow.com
ul. Czechosłowacka 46, 61-461 Poznań
Nr zezwolenia: 37/2017
Tel: +48 61 307 29 29
E-mail: czechoslowacka@centrumlekow.com
Pon-Pt.: 08:00 - 20:00
Sob.: 08:00 - 15:00
Niedz.: 09:30 - 14:30
Legalna apteka
Rosmedica sp. z o. o.
ul. Dąbrowszczaków 26, 62-020 Swarzędz
Ciasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.