Gripblocker Express

produkt dostępny bez recepty, kapsułki,

Dekstrometorfan (dextromethorphan)

,

paracetamol

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, Hasco-Lek

Opakowanie:

10 kapsułek
niedostępny
■■

Opis Gripblocker Express

Gripblocker Express to lek dostępny bez recepty w postaci kapsułek, stosowany w doraźnym leczeniu objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych oraz zapalenia zatok przynosowych. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, pseudoefedrynę o właściwościach obkurczających naczynia krwionośne i zmniejszających przekrwienie nosa oraz dekstrometorfan o działaniu przeciwkaszlowym. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 6. roku życia.

Kategorie Gripblocker Express

Podmiot odpowiedzialny Gripblocker Express

Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.
ul. Zmigrodzka 242 e
51-131 Wrocław
PL
hasco@hasco-lek.com.pl

Składniki Gripblocker Express

  • Substancje czynne: 300 mg paracetamolu (Paracetamolum), 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny (Pseudoephedrini hydrochloridum), 12 mg bromowodorku dekstrometorfanu (Dextromethorphani hydrobromidum) w 1 tabletce.

  • Substancje pomocnicze: makrogol 400, glicerol, glikol propylenowy E1520, powidon K17, woda oczyszczona; skład otoczki żelatynowej: żelatyna, glicerol, sorbitol ciekły niekrystalizujący E420, czerwień koszenilowa E124, woda oczyszczona.

Ulotka produktu Gripblocker Express

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Levopront

syrop, 120 mililitrów

31,89 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

48,99 zł

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

40,99 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 128 gramów

43,99 zł

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml

Aboca Grintuss Adult

syrop, 128 gramów

43,99 zł

37,99 zł

Grypostop

tabletki powlekane, 24 tabletki